Lecząc naszych Pacjentów skupiamy się na wyleczeniu całego organizmu. To zdrowie Pacjenta czyli jego zębów, dziąseł, stawów skroniowo żuchwowych oraz całego ciała jest dla nas najważniejsze. Warto pamiętać, że cały organizm jest połączony!

Ale to nie znaczy, że nie patrzy na ostateczny wygląd uśmiechu Pacjenta, bo przecież chcemy, aby każdy nosił swój nowy uśmiech z dumą! Dlatego dbamy o aspekty estetyczne każdego uśmiechu, skupiając się na indywidualnym dopasowaniu koloru i kształtu zębów do twarzy. Zobacz jakie metamorfozy przeszli nasi Pacjenci!

Metamorfozy protetyczne naszych Pacjentów

Metamorfoza 1

Pacjenta zgłosiła się do nas z problemami estetyki uśmiechu. Po wielu latach kompleksów wynikających z koloru i kształtu zębów, korony porcelanowe wykonane przed dr Gałczyńską-Rusin pozwalają Pacjentce na nowo odkrywać magię pięknego uśmiechu.

Metamorfoza 2

Kompleksowe leczenie estetyczne zostało przeprowadzone przez dr Małgorzatę Gałczyńską-Rusin. Pacjentce zależało na poprawie estetyki górnych i dolnych „jedynek”. Na dolnych zębach wykonano estetyczne odbudowy kompozytowe (bonding). W górnym odcinku przednim wykonane zostały korony pełnoceramiczne, które pozwoliły osiągnąć ten fantastycznie piękny uśmiech.

Metamorfoza 3

Pacjentka zgłosiła się do gabinetu z powodu niezadowalającego kształtu i koloru zębów w górnym przednim odcinku. Dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin wykonała u Pacjentki korony pełnoceramiczne na górne „jedynki i dwójki”. Idealne odwzorowanie naturalnych kolorów i kształtów pozwoliło osiągnąć tzw. efekt WOW.

Metamorfoza 4

Pacjentka zgłosiła się w celu rozjaśnienia swoich zębów. Po przeprowadzonym badaniu stomatologicznym przez jednego z lekarzy i zakwalifikowaniu do zabiegu wybielania umówiono zabieg. Wybielanie metodą gabinetową zostało przeprowadzone przez higienistkę Annę Wesołowską.

Metamorfoza 5

U Pacjenta zdiagnozowano bruksizm. Po przeprowadzonej analizie okluzji i wstępnym leczeniu dr Hanna Sobota wykonała odbudowy estetyczne na podstawie wcześniej wykonanych projektów DSD. Licówki porcelanowe w odcinku przednim oraz odbudowy kompozytowe w odcinkach tylnych zębów pozwoliły osiągnąć nowy estetyczny i zdrowy uśmiech u Pacjenta.

Metamorfoza 6

Podczas badania u Pacjentki stwierdzono pionowe pęknięcie korzenia „górnej dwójki”. Ząb zakwalifikowano do ekstrakcji z natychmiastową implantacją. Na czas gojenia uzupełnienie protetyczne tymczasowe. Po okresie stabilizacji implantu dr Hanna Sobota wykonała porcelanową koronę ostateczną.

Metamorfoza 7

Pacjent zgłosił się z chęcią rekonstrukcji uzębienia. W pierwszej kolejności przeprowadzono częściową sanację jamy ustnej, następnie konieczne leczenia zachowawcze i endodontyczne. Nad całością przebiegu leczenia czuwała dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin, która na koniec wykonała dla Pacjenta korony i licówki porcelanowe dając tym samym Pacjentowi piękny uśmiech.

Metamorfoza 8

Pacjentka zgłosiła się do gabinetu z chęcią estetycznej odbudowy górnych zębów. Nosząc do tej pory protezę ruchomą Pacjentka postanowiła zainwestować w komfort noszenia protezy połączony z efektem estetycznym. Zaproponowaliśmy protezę na implantach. W pierwszej kolejności dr Paweł Dziedzic przeprowadził zabiegi implantacji. Za piękną metamorfozę estetyczną u Pacjentki odpowiada dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin, której Pacjentka zawdzięcza naturalnie wyglądającą protezę na implantach w górnym łuku zębowym.

Metamorfoza 9

Pacjentka zgłosiła się do dr Hanny Soboty w celu korekty estetycznej górnych zębów przednich i chęci zlikwidowania widocznej szczeliny między „górnymi jedynkami”. Przeprowadzono analizę okluzji wraz z projektowaniem uśmiechu DSD i ustalono z Pacjentką szczegóły pracy protetycznej. Dr Hanna Sobota wykonała dla Pacjentki pełnoceramiczne licówki, które pozwoliły osiągnąć tą spektakularna metamorfozę.

Metamorfoza 10

Piękna i spektakularna metamorfoza u jednego z naszych pacjentów przeprowadzona przez dr Hannę Sobotę. Pacjentowi zależało no znaczącym poprawieniu estetyki zębów i uzupełnieniu braków zębowych. Dolne braki zębowe zostały uzupełnione koronami na implantach. Pozostały zakres zabiegów protetycznych obejmował porcelanowe licówki Noritake. Pacjent cieszy się pięknym uśmiechem już kolejne lata.

Metamorfoza 11

Pacjentka była bardzo niezadowolona z koloru i kształtu swoich zębów. Za cały proces leczenia odpowiada dr Hanna Sobota. Ze względu między innymi na implantację u Pacjentki zostały wykonane korony i licówki tymczasowe z materiału PMMA. Oczywiście całość zostanie wymieniona na porcelanę w odpowiednim dla Pacjentki momencie. Chcieliśmy natomiast pokazać, że w trakcie trwania leczenia, szczególnie takiego długo falowego można już cieszyć się jeszcze nie ostatecznym, ale pięknym zdrowym uśmiechem.

Metamorfoza 12

Pacjentka po wielu perturbacjach zdrowotnych trafiła pod skrzydła dr Hanny Soboty. Główną kwestią była poprawa estetyki zębów. U Pacjentki zastosowano pracę tymczasową na bazie koron PMMA, co pozwoli w tym przypadku na spokojne komfortowe dopasowanie pracy ostatecznej. Na zdjęciach widzimy zęby Pacjentki w wersji tymczasowej. Efektem ostatecznym pochwalimy się już nie długo.

Metamorfoza 13

Pacjent zgłosił się do gabinetu w celu przeprowadzenia kompleksowego leczenia jamy ustnej. Sytuacja wyjściowa w jamie ustnej Pacjenta była dość skomplikowana. Jednak dzięki zaangażowaniu chirurgów i dr Hanny Soboty, po kilku miesiącach Pacjent może cieszyć się nowym uśmiechem. Te efekt udało się osiągnąć dzięki pełnoceramicznym protezom na implantach zarówno w łuku górnym jak i dolnym. Osiągnięty efekt pozwala Pacjentowi nie tylko szerzej się uśmiechać, ale także poprawił się znacząco komfort żucia.

Metamorfoza 14

Pacjenta kilka lat temu zakończyła leczenie ortodontyczne. Jednak uśmiech nie był dla niej w pełni satysfakcjonujący i zgłosiła się do nas. Dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin wykonała dla Pacjentki korony porcelanowe w górnym łuku zębowym. Piękna naturalna biel koron pozwoliły osiągnąć uśmiech o jakim Pacjentka zawsze marzyła.

Metamorfoza 15

Pacjentka jest z nami już od kilku lat. Po wcześniej przeprowadzonych leczeniach przyszedł czas na estetykę. Pacjentce zależało na wyrównaniu kształtu i wielkości przednich zębów. Na górnych jedynkach i dwójkach dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin wykonała dla Pacjentki delikatne i naturalne licówki porcelanowe Noritake.

Metamorfoza 16

Liczne przebarwienia na zębach będące najprawdopodobniej konsekwencją stosowanych leków w dzieciństwie były zmorą dla Pacjentki. Z tym problemem przyszła do dr Hanny Soboty. W górnym łuku zębowym zostały wykonane przez Panią Doktor korony i licówki porcelanowe. Nowy uśmiech pozwala Pacjentce jeszcze bardziej cieszyć się życiem.

Metamorfoza 17

Za metamorfozę tej Pacjentki odpowiada dr Małgorzata Gałczyńska-Rusin. Pacjentka nie była w pełni zadowolona ze swoich zębów. Podobał jej się ogólnie kształt, ale nierówności i kolor zębów już nie. Pacjentka marzyła o naturalnym jasnym uśmiechu. A My lubimy spełniać marzenia. Z wykorzystaniem koron porcelanowych na zębach w łuku górnym zrealizowaliśmy marzenie Pacjentki.