Nasi lekarze:

Lekarz stomatolog Hanna Sobota

Stomatologia ogólna, protetyka

Lekarz dentysta, ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1987 r., a  2 lata później otworzyła własny gabinet stomatologiczny – SobotaDent. Jej specjalnością jest stomatologia ogólna i protetyka. Zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej i bruksizmu.
Więcej

 

Dr n.med. Małgorzata Gałczyńska-Rusin

Specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2008 roku. W roku 2014  po promocji doktorskiej oficjalnie nadano tytuł doktora nauk medycznych! Z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską pt. “Jakość życia pacjentów w wieku podeszłym poddanych leczeniu protetycznemu”.
Więcej

Lekarz stomatolog Monika Lądowska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Lekarz stomatolog Monika Lądowska zajmuje się zabiegami z zakresu endodoncji wykonywanymi wyłącznie przy użyciu mikroskopu. Posiada tytuł lekarza specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Więcej

Lekarz stomatolog Adrianna Borczyńska

Ortodoncja

Lekarz stomatolog Adrianna Borczyńska ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na naszym miejscowym Uniwersytecie im. Karola Marcinkowskiego. Pierwsze doświadczenie…
Więcej

Lekarz stomatolog Joanna Banach-Skowronek

Specjalista periodontologii

Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie periodontologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologii, Europejskiej Federacji Periodontologii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Więcej

Dr n.med. Małgorzata Pobudek-Radzikowska

Specjalista protetyki stomatologicznej

W 2007 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2016 roku pracuje w Klinice Ortodoncji i Dysfunkcji Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na stanowisku asystenta. W 2017 roku rozpoczęła specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.
Więcej

Dr n.med. Mateusz Tarnowski

Chirurgia stomatologiczna, implantologia

Absolwent i jednocześnie pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie pełni funkcję adiunkta oraz prowadzi zajęcia dla studentów polsko- i anglojęzycznych.

Lekarz stomatolog Jędrzej Czajka

Chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jego specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo – twarzowej. Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. Wiedzę z zakresu chirurgii oraz implantologii zdobywa uczestnicząc w licznych kursach w Polsce jak i za granicą.

Lekarz stomatolog Zofia Giżewska

Stomatologia zachowawcza

Z pasją  i starannością zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą.  W codziennej pracy przywiązuję dużą wagę do estetyki i odpowiedniej funkcji wykonywanych wypełnień. Stawia na ciągły rozwój oraz poszerzanie swoich umiejętności. Systematycznie dokształca się i poznaje wszelkie nowe techniki leczenia, biorąc udział w wielu szkoleniach i wykładach. Wszystko po to aby dawać pacjentom zdrowy i piękny uśmiech.

W pracy, która stała się jej zamiłowaniem, zapewnia pacjentom kompleksową pomoc w nowoczesnej i bezbolesnej odsłonie.

Nasze higienistki:

Dyplomowana higienistka Magdalena Winiarska

Profilaktyka i higiena stomatologiczna