Nasi lekarze:

Lekarz stomatolog Hanna Sobota

Stanowisko: Protetyk, periodontolog

Lekarz dentysta. Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1987 r., a już 2 lata później otworzyła własny gabinet stomatologiczny – SobotaDent. Jej specjalnością jest stomatologia estetyczna i protetyka. Jako jedna z nielicznych w Polsce zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej i bruksizmu.
Więcej

 

Dr n.med. Małgorzata Gałczyńska-Rusin

Stanowisko: Protetyk

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2008 roku. W roku 2014  po promocji doktorskiej oficjalnie nadano tytuł doktora nauk medycznych! Z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską pt. „Jakość życia pacjentów w wieku podeszłym poddanych leczeniu protetycznemu”.
Więcej

Lekarz stomatolog Monika Lądowska

Stanowisko: Endodonta mikroskopowy

Lekarz stomatolog Monika Lądowska zajmuje się zabiegami z zakresu endodoncji wykonywanymi wyłącznie przy użyciu mikroskopu. Posiada tytuł lekarza specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Więcej

Lekarz stomatolog Adrianna Borczyńska

Stanowisko: Ortodonta

Lekarz stomatolog Adrianna Borczyńska ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na naszym miejscowym Uniwersytecie im. Karola Marcinkowskiego. Pierwsze doświadczenie…
Więcej

Lekarz stomatolog Paweł Dziedzic

Stanowisko: Chirurg stomatologiczny, implantolog

W klinice stomatologicznej SOBOTA House of Dentistry wykonuje zabiegi chirurgiczne przede wszystkim z zakresu implantologii.
Więcej

Lekarz stomatolog Jędrzej Czajka

Stanowisko: Chirurg stomatologiczny

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jego specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo – twarzowej. Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. Wiedzę z zakresu chirurgii oraz implantologii zdobywa uczestnicząc w licznych kursach w Polsce jak i za granicą.

Licencjonowana higienistka Paulina Czecholińska

Stanowisko: Higienistka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej.  Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych.
Więcej

Dyplomowana higienistka Anna Wesołowska

Stanowisko: Higienistka

Ukończyła TEB Edukacja w Poznaniu na kierunku higieny stomatologicznej, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakowania, infiltracji(usuwania przebarwień) oraz wybielania