Nasze centrum stomatologii to prawdopodobnie najnowocześniejsza i najbardziej profesjonalna klinika stomatologiczna w Poznaniu. Gabinety Kliniki SOBOTA House of Dentistry powstały w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt i urządzenia renomowanych firm, a podczas leczenia używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Jednocześnie współpracujemy tylko z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi. Priorytetem jest bezpieczeństwo, ale również dobre samopoczucie Pacjenta, dlatego przyłożyliśmy dużo uwagi także do estetycznego wyglądu naszych gabinetów

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas wyjątkowo. Dlatego też zadbaliśmy o udogodnienia, które sprawią, że wizyta w SOBOTA House of Dentistry będzie przyjemnym i bezstresowym doświadczeniem. W naszej klinice na Pacjentów czeka komfortowa poczekalnia, gdzie zimą można zrelaksować się przy rozpalonym kominku, zaś latem pozbyć się stresu w ogrodzie, gdzie w cieniu drzew można spacerować w oczekiwaniu na lekarza. Pacjenci czekający na wizytę mogą poczytać świeżą prasę lub skorzystać z dostępu do Internetu. Starannie zaprojektowana przytulna poczekalnia sprawi, że poczują się Państwo jak w domu, a miłe dla oka wnętrza uwolnią od stresu. Na Pacjentów czeka również przestronny VIP Room ze wszelkimi udogodnieniami, gdzie w spokojnej, bezstresowej atmosferze można omówić szczegółowo plan leczenia, zaplanować zabiegi lub wizyty kontrolne. Podczas leczenia i zabiegów również dbamy o pełen relaks i dobre samopoczucie naszych Pacjentów – okna naszych gabinetów wychodzą na ogród wypełniony roślinami i zielenią, które pomagają w odprężeniu się.

Wierzymy, że wizyta u dentysty naprawdę może być przyjemna. Personel SOBOTA House of Dentistry jest zawsze pomocny i dokłada wszelkich starań, żeby każde spotkanie w naszych gabinetach było dla Państwa miłym doświadczeniem. Wygodna i przestronna poczekalnia, dobrze wyposażone gabinety, klimatyzowane pomieszczenia, miłe dla oka otoczenie oraz wiele innych, to dla nas standardy, które zawsze zapewniamy naszym Pacjentom.