Szukamy lekarza stomatologi zachowawczej!

POZNAŃ, Zapraszamy do Sobota House of Dentistry dentystkę/dentystę, który szuka inspirującego miejsca pracy. Nasi pacjenci często mają wykonywane kompleksowe prace. To bardzo ciekawa część stomatologii. Pracujemy interdyscyplinarnie. Pracujemy cyfrowo, ze skanerem i tomografem na co dzień. Wspieramy się w działaniach i nawzajem motywujemy. Jesteśmy naprawdę wyjątkowi  Szukamy dentysty, który umie i lubi stomatologię zachowawczą.
Jeśli przyłączysz się do nas, będziesz także robić odbudowy po leczeniu kanałowym i estetyczne odbudowy kompozytowe przednich zębów. Chcielibyśmy, aby nasi pacjenci polubili Ciebie i doceniali Twoją pracę.
Chcielibyśmy, abyś zaopiekował się nimi długoterminowo. Bo stawiamy na długie związki. Nie robimy nic „na dzisiaj, na jutro”. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas ważne na lata.

Oczekujemy od Ciebie:
Umiejętności pracy w powiększeniu w systemie na 4 ręce .
Chęci rozwoju zawodowego i personalnego.
Delikatności i empatii.
Dokładności i wysokiej jakości pracy.
Miłego, otwartego usposobienia.
Sumiennego prowadzenia dokumentacji, także fotograficznej.
Umiejętności wykonywania zdjęć rtg,
Minimum 3 lata doświadczenie w pracy.
Łatwości nawiązywania kontaktów.,
Uczciwości i lojalności.

Oferujemy Tobie nie tylko pracę w fantastycznym zespole specjalistów, ale także bardzo dobre zarobki. Kontrakt, jaki tobie zaproponujemy będzie uczciwy. Bo innych tak traktujemy, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Będziesz mógł wybrać swoje godziny pracy.
Będziesz pracować z wysoce kwalifikowanymi asystentkami na nowoczesnym sprzęcie (mikroskopy, znieczulenie komputerowe, tomograf, radiowizjografia, kamery wewnątzrustne, skaner Trios 3Shape)
Będziesz współpracować z dyplomowaną higienistką stomatologiczną w zakresie higieny i skalingu. A my będziemy ciebie motywować do kształcenia się i rozwijania także w innych dziedzinach stomatologii. Jeśli tylko będziesz chcieć.
Indywidualnie przeszkolimy ciebie po zaakceptowaniu na stanowisko pracy. A jeśli postanowisz zostać z nami na dłużej, zapewnimy Tobie mentoring. Tutaj się dobrze pracuje. Bo jesteśmy wyjątkowi.

Czy marzysz o nowej pracy?
Takiej, w której Ty możesz się rozwijać?
Pracy w zespole który Cię wspiera?
Marzysz o miejscu, gdzie Twoja praca będzie doceniona?
Nasza klinika jest takim właśnie miejscem. Wciąż rozwijamy się

Pozdrawiam serdecznie – lek. dent. Hanna Sobota

PS: Czekam na Twoje CV: hs @sobotadent.pl