Cennik usług stomatologicznych

W klinice SOBOTA House of Dentistry skupiamy się na całym zdrowiu pacjenta. Według książki dr Brtila Marklunda “Skandynawski sekret. 10 prostych rad jak żyć szczęśliwie i zdrowo” większość chorób człowieka ma związek ze zdrowiem jamy ustnej. I jest w tym bardzo dużo prawdy.

Przychodząc do nas na wizytę masz gwarancję, że Twoje zęby i jama ustna zostanie wyleczona – najpierw skupiamy się na przyczynach choroby, a potem nadajemy zębom piękny wygląd.

Jednocześnie stale inwestujemy w rozwój naszych umiejętności i nowoczesną infrastrukturę, dbając o to, by cena naszych usług satysfakcjonowała wszystkich Państwa.

Poniżej zamieszczamy cennik przykładowych usług. Szczegółowy kosztorys Pacjent dostaje jeszcze przed rozpoczęciem leczenia i dopiero po jego zaakceptowaniu umawiany jest na kolejne wizyty.

Cennik obowiązuje od 20.03.2023

Dbając o komfort naszych Pacjentów podczas leczenia, do każdego zabiegu oferujemy znieczulenie komputerowe GRATIS!

Konsultacje

Konsultacja specjalistyczna
Potrzebujesz porozmawiać z lekarzem? Przyjdź na konsultację specjalistyczną, którą przeprowadzi doświadczony lekarz i wnikliwie zapozna się z każdym przypadkiem oraz przeprowadzi szczegółowy wywiad. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o swoim problemie oraz w jaki sposób go rozwiązać. Będziesz mieć też więcej czasu, aby zadać wszystkie pytania.

Konsultacja specjalistyczna 300,-

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienia
Wypełnienia zawsze wykonujemy z kompozytu renomowanej firmy. Nasi lekarze odwzorowują naturalne kształty zęba tak, by wypełnienie nie zmieniało zgryzu i nie powodowało później choroby okluzyjnej. Bardzo szczelne wypełnienia służą naszym Pacjentom przez wiele lat.
Wypełnienie od 500,-

Chirurgia stomatologiczna

Usuwanie zębów
Zabieg przeprowadzany jest przez  doświadczonego chirurga z zastosowaniem najlepszego na rynku znieczulenia komputerowego. Po usunięciu zęba zakładany jest opatrunek lub podawany jest zimny okład aby wyeliminować ewentualną opuchliznę.

Usunięcie zęba od 500,-
Chirurgiczne usunięcie zęba od 750,-

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – jednowizytowe
Leczenie kanałowe wykonywane jest zawsze pod mikroskopem na jednej wizycie. Dla wygodny naszych pacjentów, każdy z gabinetów dentystycznych wyposażony jest w nowoczesny, cyfrowy aparat rentgenowski. Nasza klinika wykonuje bardzo specjalistyczne, precyzyjne zabiegi endodontyczne, osiągając świetne rezultaty – dbamy o zdrowie i estetykę Twoich zębów.

Leczenie kanałowe    od 1400,-

Powtórne leczenie kanałowe (reendo)
Nasi specjaliści pomogą Ci w trudnych i bardzo skomplikowanych przypadkach. Często są to zęby, które były już raz, nieskutecznie leczone. W naszej klinice doprowadzimy tę stresującą sytuację do szczęśliwego zakończenia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym oraz rozległą wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów.

Reendo zęba    od 1600,-

Usuwanie złamanych narzędzi
Usuwanie złamanych narzędzi jest niezwykle precyzyjnym zabiegiem, który wykonujemy pod nowoczesnym, specjalistycznym mikroskopem.

Usuwanie złamanych narzędzi 650,-

Implantologia

Implanty

W naszej klinice wszczepiamy implanty szwajcarskiej firmy Straumann. Wszczepianiem implantów zajmuje się jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów w Polsce. Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem nowoczesnego systemu tomografii komputerowej 3D umożliwiający precyzyjne zaplanowanie wszczepienia implantu.

Wszczepienie implantu Straumann 3900,-

Uwaga! Implant to „śruba” zastępująca korzeń zęba. Aby odbudować cały ząb należy wykonać dodatkowo koronę na implancie.

Protetyka na implantach

Korony porcelanowe na implantach

Aby w pełni uzupełni odbudować brakujący ząb, oprócz wszczepienia implantu należy wykonać również uzupełnienie protetyczne na implantach. W przypadku uzupełnienia jednego zęba będzie to korona porcelanowa lub cerkonowa na implancie, a w przypadku większych ubytków będzie to most oparty na implantach lub proteza na implantach. Wykonując u nas pracę protetyczną na implantach, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i pewność, że nowy ząb będzie idealnie pasował pod kątem estetycznym oraz spełniał swoją funkcję gryzienia. Cena korony na implancie różni się w zależności od rodzaju łącznika (standardowego lub indywidualnego) oraz systemu implantologicznego

Korona cerkonowa na implancie z łącznikiem standardowym od 3990,-

Profilaktyka

Usuwanie kamienia

Usuwanie kamienia wykonuje dyplomowana higienistka specjalizująca się w tym zabiegu. Dla uzyskania lepszych efektów, podczas usuwania kamienia wykorzystujemy nowoczesną kamerę wewnątrzustną. Zabieg składa się ze skalingu, piaskowania i polerowania zębów. Na koniec wizyty na życzenie pacjenta przeprowadzany jest instruktaż prawidłowego szczotkowania i nitkowania.

Usuwanie kamienia nazębnego 400-450,-

Ortodoncja

Aparat stały
Dysponujemy dużym wyborem systemów ortodontycznych, które dostosujemy do Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb. Nasz doświadczony i bardzo przyjazny dla pacjentów ortodonta będzie prowadził Cię z pełnym zaangażowaniem i wsparciem przez cały proces leczenia.

Aparat stały (1 łuk) 3300,-

Protetyka

Korony porcelanowe
Korony porcelanowe wykonywane są w profesjonalnym i nowoczesnym laboratorium protetyczny. Gwarantujemy, że korony będą wykonane z materiałów najwyższej, światowej jakości. Każda korona wykonywana jest cyfrowo. W zależności od preferencji pacjenta wykonujemy cztery typy koron.

Korona porcelanowa e-max 2800,-
Korona cerkonowa 2900,-
Cyfrowa korona Lava 3100,-

Mosty porcelanowe
Mosty porcelanowe to połączone ze sobą korony uzupełniające brakujące zęby. Ich cena zależy od rozmiaru i technologii wykonania.

Stomatologia estetyczna

Licówki porcelanowe
Licówki porcelanowe wykonywane są w profesjonalnym laboratorium przez uznanych specjalistów. Wybraliśmy ich, gdyż dostarczają materiały najwyższej światowej jakości, a z ich usług korzystają najlepsze i najbardziej prestiżowe kliniki. Efektem końcowym jest licówka porcelanowa – dzieło sztuki – idealne dopasowana do uśmiechu Pacjenta.

Licówka porcelanowa (1 ząb) 2800,-
Licówka porcelanowa bez szlifowania (1 ząb) 3300,-

Licówki kompozytowe 
Licówki kompozytowe wykonywane są na miejscu w naszym gabinecie. W trosce o Twój czas i wygodę możemy nanieść na ząb i odpowiednio wymodelować wysokiej jakości licówki kompozytowe jeszcze tego samego dnia, podczas jednej wizyty.

Licówka kompozytowa wykonana w gabinecie (1 ząb) 1200,-

Usuwanie białych plamek na zębach
Usuwanie białych plamek na zębach wykonujemy przy pomocy innowacyjnego systemu ICON. Ta nowoczesna technologia nie tylko usuwa białe plamki, ale także hamuje rozwój próchnicy. Zabiegu nie trzeba powtarzać, ponieważ preparat usuwa plamki raz na zawsze.

Usuwane białych plamek na zębach (od 1-3 zębów) 700,-
Usuwanie białych plamek na zębach (4-ty ząb i każdy kolejny) 200,-

Wybielanie
Wybielanie zębów wykonujemy jednym z najskuteczniejszych preparatów używanych obecnie na świecie – Prevdent. Efekt wzmacniamy innowacyjną lampą. Rezultaty są olśniewające.

Wybielanie jednowizytowe systemem Prevdent w gabinecie, górne i dolne zęby 1600,-
Wybielanie nocne nakładkowe 900,-

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie i  zastrzegamy sobie prawo do ich zmian.