Gaz rozweselający

W klinice Sobota House of Dentistry dokładamy wszelkich starań, by wizyta u nas, od samego początku do końca, odbywała się w bezstresowej atmosferze. Już sama przestrzeń, do której Cię zapraszamy, wprowadza poczucie spokoju i relaksu. Z pełną uważnością i troską traktuje Cię również nasz personel. Jesteśmy skupieni na Twoich potrzebach, dbając o Twój pełen komfort i bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest zapewnienie Ci warunków, w których wyeliminowane są wszelkie obawy i troski związane z zabiegiem.

Jedną z takich metod jest zastosowanie w trakcie zabiegu gazu rozweselającego, nazywanego również sedacją wziewną. Jest to rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność wśród pacjentów na całym świecie. Gaz rozweselający to nieszkodliwa dla zdrowia mieszanka podtlenku azotu i tlenu. Jest ona podawana w trakcie zabiegu przez specjalną maseczkę, którą zakłada się na nos. Ten bezwonny gaz wywołuje u pacjenta stan przyjemnego odprężenia – pozwala zrelaksować się i zapomnieć o stresie. To lekkie oszołomienie nie powoduje utraty świadomości ani prawidłowych odruchów. Aplikowany gaz nie tylko poprawia samopoczucie, ale również ma działanie lekko znieczulające.

Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny dla człowieka. Może być stosowany także w przypadku dzieci i kobiet w ciąży. Z powodzeniem wykorzystywany jest nie tylko podczas drobnych zabiegów dentystycznych, ale i tych bardziej skomplikowanych. Co ważne, nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Uczucie oszołomienia znika już po kilku minutach od zdjęcia maseczki z gazem.

Dzięki skorzystaniu z gazu rozweselającego, wielu pacjentów, którzy bali się wizyt u dentysty, przekonało się, że mogą z powodzeniem przełamać lęk i bez stresu zacząć leczyć swoje zęby.

Dlaczego warto leczyć się w gazie rozweselającym w SOBOTA House of Dentistry:

  • Skuteczny sposób na pokonanie strachu.
  • W pełni bezpieczna metoda.
  • Mogą z niej korzystać dzieci i kobiety w ciąży.
  • Daje relaks i komfort podczas całego zabiegu.
  • Brak jakichkolwiek skutków ubocznych.