Teleporada ortondontyczna - konsultacja ortodontyczna online

Spoglądasz czasami w lustro i zastanawiasz się czy można coś zmienić w twoim uśmiechu? A może po prostu zwyczajnie marzysz o prostym i pięknym uśmiechu?
Ortodoncja to dziedzina stomatologii nie tylko zdrowotna ale można śmiało rzec estetyczna. Nieprawidłowe ułożenie zębów może mieć poważne skutki zdrowotne związane z przeciążeniem stawów lub zwyczajnie na co dzień utrudnia nitkowanie przestrzeni międzyzębowych co przekłada się na higienę jamy ustnej. Wszyscy doskonale wiemy, że zła higiena jamy ustnej bezpośrednio wpływa się na zdrowie zębów i ogólne funkcjonowanie naszego organizmu.

Dzięki wykwalifikowanym lekarzom ortodontom możemy pomóc Tobie w osiągnięciu zdrowych i pięknych zębów.

 

Możesz pomyśleć, że brzmi zachęcająco, ale jesteś zmęczony jeżdżeniem od gabinetu do gabinetu i wysłuchiwaniem teorii na temat poprawy twojego uśmiechu.

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych Pacjentów. Teleporada ortodontyczna. Odrobina twojego zaangażowania i wiedza naszego zespołu lekarskiego może sprawić, że zrobisz pierwszy rok do naprawy swojego uśmiechu.

 

Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z recepcją naszej kliniki. Po krótkiej rozmowie otrzymasz od nas szczegółową instrukcję dalszego działania. Przy pomocy kogoś bliskiego zrobisz zdjęcia swojego uśmiechu z różnych perspektyw, a my zaplanujemy twoje leczenie u naszej ortodontki.

 

Przesłane przez Ciebie dane będą zabezpieczone i przechowywane z zachowaniem wszystkich niezbędnych i aktualnych przepisów prawnych.

Umów się na teleporadę ortodontyczną
I dowiedz się, czy możesz możesz rozpocząć leczenie ortodontyczne
ZAMÓW TELEPORADĘ TERAZ