Wypełnienia kompozytowe

Co tak naprawdę cechuje zdrowe zęby? Co sprawia, że widząc piękny uśmiech momentalnie czujemy szczerą sympatię do osoby, która nas nim obdarza? Naturalność. To ona jest tym cudownym składnikiem, bez którego zęby tracą swoje piękno i blask. Dlatego też zachowanie lub też przywrócenie naturalnego wyglądu Twoich zębów jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów i wyzwań.

Japońskie firmy GC i Kurraray to wiodący i najbardziej innowacyjni producenci biodadaptujących się kompozytów stomatologicznych. To światowa czołówka dostawców tej ultranowoczesnej technologii. Wykonane w ten sposób wypełnienia w pełni integrują się z naturalną strukturą zęba. Takich plomb praktycznie nie można odróżnić od kości. Ich molekularna faktura odbija i rozprasza światło identycznie jak struktura naturalnych zębów. Tego typu wypełnienia rzeźbimy anatomicznie, dbając o każdy detal, wypełniając idealnie miejsca ubytków. Wykonane w ten sposób plomby scalają się perfekcyjnie, jak gdyby to Natura wytworzyła to wypełnienie. Przeglądając się potem w lustrze często nie sposób odnaleźć miejsc, w których wykonywany był zabieg.

Wykonując zabiegi stosujemy precyzyjne, specjalistyczne metody aby wypełnienie było szczelne i odporne na próchnicę. Dbając o higienę oraz estetykę zębów zachowujemy minimalne przestrzenie między zębowe. W ten sposób nie gromadzą się tam resztki pożywienia i problemu można tam dotrzeć za pomocą nici dentystycznej. Stosowane przez nas wypełnienia charakteryzują się bardzo wysoką trwałością.

Wypełnienia są jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszej klinice. Wiemy jednak, że to nie technologia, a ludzie którzy ją stosują mają tutaj kluczowe znaczenie. Nasi stomatolodzy należą do światowej czołówki specjalistów w swojej branży. Nasza praca charakteryzuje się bardzo indywidualnym, ciepłym podejściem, skupionym na potrzebach każdego z naszych pacjentów. Wiemy, że wybierając nas oczekujesz obsługi na najwyższym poziomie. Wiemy też jak spełnić te oczekiwania.

 

Dlaczego warto wykonać wypełnienia kompozytowe w naszym gabinecie:

  • Najlepsza na świecie, japońska technologia
  • Wypełnienia, których nie sposób odróżnić od reszty zęba
  • Bioadaptujące się, bardzo trwałe kompozyty
  • Innowacyjne metody wykonywania zabiegu
  • Indywidualne podejście do pacjenta
Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem o wypełnieniach
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Lekarze specjalizujący się w wypełneniach: