Wybielanie zębów preparatem Prevdent

Nawet codzienne, rzetelne mycie zębów nie zawsze daje gwarancję, że będą one nieskazitelnie białe i pozbawione przebarwień. Czasami pacjenci pytają nas, czemu mimo tego, że bardzo przykładają się do higieny swoich zębów, te nie odwzajemniają się pięknym im wyglądem. Na kolor zębów w dużej mierze ma wpływ ich struktura. Wraz z wiekiem szkliwo coraz bardziej się ściera i ulega mikropęknięciom. Za żółtawy odcień zęba odpowiada prześwitująca przez coraz cieńsze szkliwo zębina – warstwa znajdująca się tuż pod szkliwem. Dodatkowo w mikropęknięciach odkładają się barwniki i osady. To wszystko powoduje, że naturalny, jasny kolor naszych zębów powoli matowieje, stając się mniej atrakcyjny wizualnie.

wybielanie-zebow-lampa-w-gabinecie-stomatologicznym-przynosi-rewelacyjne-efekty-dla-pacjentow-naszej-kliniki-stomatologicznej-w-poznaniu

Z pomocą w takich przypadkach przychodzą zabiegi wybielania zębów. To bardzo popularny i powszechnie stosowane rozwiązanie z zakresu stomatologii estetycznej. Metoda jest skuteczna, w pełni bezpieczna i daje długotrwałe, zauważalne efekty. Zabieg polega na nałożeniu na szkliwo specjalnego żelu, którego składniki (nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbidu) aktywizowane są za pomocą specjalnej lampy emitującej zimne, niebieskie światło. Aktywne mikrocząsteczki żelu oddziałują na szkliwo usuwając z niego przebarwienia, wybielając wierzchnią strukturę zębów i wzmacniając jednocześnie szkliwo! Zabieg trwa około 2 godziny, a jego efektem jest zauważalne już na pierwszy rzut oka, wyraźne rozjaśnienie zębów. Wybielanie zębów jest bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem. Profesjonalnie wykonany zabieg wybielania zębów nie niszczy szkliwa (a nawet je wzmacnia) i nie pozostawia efektów ubocznych.

Na świecie jest wiele rozwiązań i marek oferujących produkty i technologie służących wybielaniu zębów. My wybraliśmy te najlepsze, najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne. Zabiegi wykonujemy dbając o każdy detal. Dokładnie informujemy naszych pacjentów o każdym etapie zabiegu. Po wybieleniu zębów, na ich powierzchnię nakładamy specjalne preparaty zwiększające mineralizację szkliwa. W ten sposób osiągnięte efekty mogą zostać utrwalone na długi czas. Zapraszamy do wizyty w naszej klinice. Na podstawie specjalnej skali kolorów pokażemy Ci efekt jaki można będzie osiągnąć stosując oferowane przez nas zabiegi.

 

Dlaczego warto wykonać wybielanie zębów w SOBOTA House of Dentistry:

  • Najbardziej skuteczne metody wybielania zębów.
  • Innowacyjna metoda która wzmacnia szkliwo zębów!
  • Najnowsze, bezpieczne preparaty i technologie.
  • Efekty, które utrzymują się miesiącami.
  • Piękny, biały uśmiech po jednym zabiegu.
Umów się na wybielanie zębów
Nadaj swoim zębom biały wygląd!
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Wybielanie zębów w SOBOTA House of Dentistry

Specjaliści odpowiedzialni za wybielanie zębów:

null

Karolina Przepiórka-Cichoń

Higienistka stomatologiczna