Nowość w usługach SOBOTA House of Dentistry – bezpieczne i bezinwazyjne usuwanie białych plamek na zębach. Niekiedy stomatolodzy proponują wycięcie plam bądź ich przykrycie kompozytem, lecz takie rozwiązanie wymaga powtórzenia zabiegu po kilku latach. W przypadku usługi w klinice SOBOTA House of Dentistry pacjent pozbywa się plamek raz i na zawsze bez ingerencji w ząb.

 

Nieestetyczne plamki

Zabarwione plamki na zębach to częsty problem natury estetycznej. Wielu osobom przeszkadzają, lecz nie mają świadomości, że te zmiany można z powodzeniem usunąć. Pacjenci nie są pewni pochodzenia plamek na swoich uzębieniu. Wśród najczęstszych przyczyn wymienia się nieprawidłowe szczotkowanie, choroby wirusowe, przyjmowane leki czy urazy. Mogą także stanowić pierwszą fazę próchnicy. Często plamki posiadają osoby po leczeniu ortodontycznym. Noszenie aparatu korekcyjnego utrudnia dotarcie szczoteczką na wszystkie powierzchnie zęba, a tym samym dogłębne wyczyszczenie jamy ustnej. Nie bez znaczenia na plamki w życiu dorosłych ma dzieciństwo pacjenta. np. urazy zębów mlecznych mogą spowodować powstanie białych plamek na zębach stałych.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg usuwania plamek?

  • Klinika bazuje na zastosowaniu preparatu do infiltracji zębiny, który także hamuje rozwój początkowej próchnicy
  • Czas trwania zabiegu jest krótki i ograniczony do jednej wizyty
  • Usuwanie plamek ma charakter bezinwazyjny i bezbolesny
  • Zabieg skutecznie i bezpiecznie usuwa białe plamki raz na zawsze!

 

Wybielanie tradycyjne a infiltracja zębiny

Szukając sposobów na usunięcie plamek, często decydujemy się na wybielanie, które nie zawsze bywa skuteczne. Dlaczego? Substancja wybielająca działa nie tylko na plamki, ale również na szkliwo zębów. W konsekwencji, różnica w kolorycie uzębienia pozostaje bez zmian, a plamki nadal są widoczne.

Usuwanie plamek w klinice SOBOTA House of Dentistry przyjmuje nową jakość. Specjaliści wykorzystują do zabiegu preparat do infiltracji zębiny ultrapłynną żywicą. To sprawia, że zabieg jest bardzo krótki, bezbolesny i w żaden sposób nie ingeruje nawet w najbardziej wrażliwe zęby.

Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem jak usunąć białe plamki na zębach
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Lekarze specjalizujący się w usuwaniu białych plamek na zębach:

null

Lek. stom. Zofia Giżewska

Stomatologia zachowawcza