Kiedy patrzysz w lustro i uśmiechasz się do siebie, to czy widok Twoich zębów sprawia Ci przyjemność? A może pojawia się wtedy pewne uczucie wstydu? Jeżeli niedoskonałości, które tam widzisz, są dla Ciebie przykre i ograniczające, może czas to zmienić. Szybko i bardzo skutecznie.

Dzięki licówkom porcelanowym czyli ultra cienkim porcelanowym nakładkom możesz w kilka dni odzyskać piękny, śnieżnobiały uśmiech. Od teraz już zawsze Twoje zęby będą równe i doskonale wyglądające. Patrzenie na nie będzie prawdziwą przyjemnością. Dla Ciebie, jak i dla każdego, do kogo się uśmiechniesz. To dlatego, że naszym podstawowym celem jest naturalność.

Uśmiech wykonany dla naszego Pacjenta

Jak projektujemy licówki porcelanowe?

Projektując licówki, bierzemy pod uwagę każdy aspekt: estetyczny, zdrowotny i funkcjonalny. Wykorzystując technologię Digital Smile Design, starannie planujemy Twój przyszły uśmiech, dopasowując go do Twojej twarzy. Już podczas planowania leczenia możesz zobaczyć bardzo realistyczną wizualizację. Nasi pacjenci często nie mogą uwierzyć, że taka metamorfoza jest możliwa, i żałują, że nie zdecydowali się na nią dużo wcześniej.

Każda z licówek to starannie zaprojektowane, unikatowe dzieło sztuki. Ich wykonaniem zajmuje się jedno z najlepszych w Polsce laboratoriów specjalizujących się w stomatologii estetycznej. Cienka porcelanowa warstwa skutecznie maskuje wszelkie przebarwienia, ukruszenia i inne niedoskonałości – wszelkie detale, które nie działają na naszą korzyść.

Kiedy warto wykonać licówki porcelanowe?

Stosowane przez nas metody pozwalają odbudować brakujące fragmenty zębów oraz zamknąć zbyt duże szpary między nimi. Co najważniejsze – to nadal są Twoje naturalne zęby! Pokrywamy je jedynie porcelanową łuską -licówką porcelanową, która nadaje im piękny wygląd i wzmacnia je.

Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów w Polsce, które oferują swoim pacjentom trzydniowe licówki testowe, pozwalające na bezpieczne wypróbowanie nowego zgryzu bez ingerencji w naturalne szkliwo zęba. Możesz więc zobaczyć swój nowy uśmiech i dopiero wtedy zdecydować się, czy chcesz go mieć na zawsze. I uwierz nam – decyzja będzie bardzo prosta. Tak jak i Twoje zęby.

Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem o licówkach porcelanowych
UMÓW WIZYTĘ TERAZ