Dobra wiadomość na początek

Uśmiechnij się. To jest Twój szczęśliwy dzień. Ile to już razy, mniej lub bardziej widoczne mankamenty związane z Twoimi zębami wprawiały Cię w zły nastrój i skazywały na dyskomfort? Jak często powstrzymujesz się od szczerego  i niczym nieskrępowanego, szerokiego uśmiechu? Naturalne okazywanie uczuć i swoboda wyrażania emocji są silnie związane z tym, jak postrzegasz swoje zęby. Jeżeli wstydzisz się ich i ukrywasz przed światem, może czas to zmienić? Pomoże Ci w tym stomatologia estetyczna.

Wiemy, jak sprawić, że się pięknie uśmiechniesz

Jest wiele skutecznych metod korekty uszkodzonych  i przebarwionych zębów. Czasami w prosty i nieinwazyjny sposób możesz diametralnie zmienić to, jak wyglądasz oraz jak postrzegają Cię inni. W klinice Sobota House of Dentistry dysponujemy linią nowoczesnych, bardzo skutecznych metod stomatologii estetycznej, które w krótkim czasie przywrócą na Twoje usta lśniący, nieskazitelny uśmiech.

Wśród proponowanych przez nas zabiegów szczególnie polecamy:

Profesjonalne czyszczenie zębów

To zabieg wykonywany przez naszą dyplomowaną higienistkę dentystyczną. Kamień nazębny usuwamy za pomocą ultradźwięków i delikatnych, precyzyjnych narzędzi ręcznych. Bardzo dokładne piaskowanie wraz z polerowaniem oczyści Twoje zęby z przebarwień po kawie, herbacie, papierosach.

Wybielanie

Jest wiele metod wybielania zębów. My korzystamy z tych najbardziej skutecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych. Stosujemy narzędzia i środki, które wybielą szkliwo Twoich zębów, nie niszcząc ich struktury. Wychodzimy z założenia, że lepiej jest zapłacić nieco wyższą cenę i mieć pewność, że stosuje się najlepszą możliwą metodę, z której korzystają inne wiodące kliniki stomatologiczne na świecie. Zabieg wybielania trwa około godziny, a jego efekty są natychmiastowe.

Licówki

Licówki to ultracienkie, porcelanowe płatki dostosowane kształtem do profilów Twoich zębów. Naklejamy je na uszkodzone i przebarwione miejsca, przywracając Twojemu uśmiechowi naturalny i zdrowy wygląd. W naszej ofercie znajdują się także licówki kompozytowe, które nie wymagają procesu wstępnego przygotowania, więc cały zabieg możemy wykonać podczas jednej wizyty.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

W naszej klinice korzystamy z ultranowoczesnego oprogramowania wizualizacyjnego. Dzięki niemu możemy pokazać Ci pełną symulację ostatecznego efektu naszych planowanych zabiegów. Można powiedzieć, że zobaczysz samego siebie w przyszłości – z pięknym, jasnym uśmiechem, który doskonale do Ciebie pasuje.

Zabiegi stomatologii estetycznej

Licówki kompozytowe

Licówki porcelanowe

Wybielanie zębów

wybielanie-zebow-lampa-w-gabinecie-stomatologicznym-przynosi-rewelacyjne-efekty-dla-pacjentow-naszej-kliniki-stomatologicznej-w-poznaniu