Myśl o protezach zębowych często powoduje skojarzenia z dawnymi czasami i rozwiązaniami stosowanymi przed wieloma laty. To przeszłość. Współczesna protetyka zębowa to nowoczesna i wciąż rozwijająca się gałąź stomatologii. Obecnie na świecie oferowanych jest wiele praktycznych i niezwykle wygodnych systemów wykonania i mocowania protez zębowych. Protezy są tak komfortowe, że ich codzienne użytkowanie jest dla pacjentów bardzo przyjazne i naturalne. Jeżeli w branży pojawia się metoda, która wnosi nową jakość i poprawia komfort użytkowania, jesteśmy z pewnością jednym z pierwszych polskich centrów stomatologicznych proponujących to rozwiązanie naszym pacjentom.

W Sobota House of Dentistry oferujemy najlepsze protezy zębowe dostępne obecnie na światowym rynku. Są to zarówno uzupełnienia całych łuków zębowych, jak również rozwiązania stanowiące uzupełnienie kilku ubytków (protezy całkowite i częściowe). W szerokiej ofercie naszej kliniki mamy do zaoferowania: ruchome protezy osiadające – wykonane z wysokiej jakości akrylu, protezy typu overdenture – mocowane na korzeniach i implantach za pomocą zatrzasków, protezy natychmiastowe – ruchome uzupełnienia protetyczne, mocowane zaraz po ekstrakcji zębów, oraz protezy szkieletowe – wykonane na bazie metalowego łuku, mocowanego za pomocą specjalnych zatrzasków.

Dobór odpowiedniej protezy konsultowany jest z naszym doświadczonym protetykiem, który na podstawie wnikliwych badań diagnostycznych zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Trzeba pamiętać, że utrzymujące się przez długi czas braki w uzębieniu nie tylko powodują dyskomfort i problemy emocjonalne, ale prowadzą także do dalszych zaburzeń zgryzu oraz chorób przyzębia. Tym bardziej zachęcamy pacjentów do odwiedzenia naszej kliniki i skorzystania z najwyższego standardu usług protetycznych świadczonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

 

Dlaczego warto wykonać protezę zębową w SOBOTA House of Dentistry:

  • Najnowocześniejsze światowe systemy protetyczne.
  • Komfort codziennego użytkowania.
  • Wygląd naturalnych zębów.
  • Konsultacje prowadzone przez najlepszych specjalistów.
  • Wykorzystanie najlepszego sprzętu diagnostycznego.
Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem o protezach zębowych
UMÓW WIZYTĘ TERAZ