Technologia Onlay to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wypełnień. Zwykłe plomby to utwardzona masa kompozytowa, którą nanosi się w miejsce ubytku. W wielu przypadkach takie rozwiązanie zupełnie wystarcza. Bywa jednak, że najlepszą opcją jest zastosowanie wypełnienia o lepszej trwałości. Wskazaniem do takiej metody są sytuacje, gdy zęby potrzebują dodatkowego wzmocnienia oraz zabezpieczenia przed złamaniem. Często odbudowę Onlay sugerujemy na przykład pacjentom, u których wykonaliśmy leczenie kanałowe.

Technologia Onlay to wkłady koronowe wcementowane w naturalną strukturę zęba. Porcelanowe lub kompozytowe uzupełnienia zapewniają zębom stabilność, trwałość i przeciwdziałają próchnicy. Nowoczesne wkłady koronowe są dużo mocniejsze niż tradycyjne wypełnienia i mogą służyć z powodzeniem nawet przez kilkanaście lat.

Technologia Onlay umożliwia zachowanie maksymalnej ilości zdrowej tkanki zęba. Na podstawie pobranego wycisku wykonywana jest miniaturowa korona, którą dopasowuje się już podczas drugiej wizyty. Dzięki precyzji i kunsztowi – cechom wyróżniającym lekarzy i techników pracujących w naszej klinice – możliwe jest osiągnięcie doskonałego rezultatu, czyli odwzorowanie naturalnego kształtu i koloru zęba oraz zapewnienie jego trwałości i estetyki.

W klinice Sobota House of Dentistry proponujemy naszym pacjentom rozwiązania, które zapewnią im długie lata cieszenia się zdrowiem oraz pięknym, naturalnym wyglądem zębów. Do takich rozwiązań należy z pewnością Onlay. Zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o tym sprawdzonym sposobie leczenia zębów.

 

Dlaczego warto wykonać onlay porcelanowy w SOBOTA House of Dentistry:

  • Estetyczne i bardzo trwałe rozwiązanie.
  • Doskonała integracja ze zdrowym zębem.
  • Precyzyjny zabieg wykonywany pod mikroskopem.
Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem o onlay'ach porcelanowych
UMÓW WIZYTĘ TERAZ