Mosty porcelanowe

Dobrze wykonany porcelanowy most może służyć Ci przez dekady. Będzie wyglądać jak naturalny, zdrowy ząb i tak samo funkcjonować. Jego estetyka, użyteczność i trwałość zależą jednak od wielu czynników, ale powinna je wyróżniać jedna cecha wspólna – najwyższa jakość. W naszej klinice szanujemy czas i pieniądze pacjentów. Wiemy, że stosując najlepsze technologie i materiały dentystyczne, możemy zapewnić Ci jak najdłuższy okres perfekcyjnego działania naszych rozwiązań. Stosowane przez nas mosty protetyczne należą do najbardziej trwałych na rynku. Doskonale odtwarzają kształt i kolor brakujących zębów i świetnie uzupełniają ich funkcje.

3 mosty cyrkonowe na implantach wykonane dla naszego Pacjenta

Mosty porcelanowe są najlepszą alternatywą dla implantów

Są bez wątpienia bardziej ekonomiczną opcją, mogą też być stosowane w miejscach, w których wszczepienie implantu jest z różnych przyczyn po prostu niemożliwe. Przęsła mostu muszą być osadzone na solidnych filarach. Są nimi zazwyczaj zdrowe zęby pacjenta, wkłady koronowo-korzeniowe lub implanty. Dzięki mostom można uzupełnić brak od jednego do kilku zębów.

Decydując się na zamontowanie mostu protetycznego, należy najpierw zadbać o przygotowanie zdrowych fundamentów, które będą Ci służyć przez lata. W naszej klinice podczas wstępnej konsultacji, za pomocą tomografu 3D oraz zdjęć rentgenowskich, dokładnie badamy fragment szczęki, w którym przeprowadzany będzie zabieg. Następnie informujemy pacjenta o możliwościach i ewentualnych wariantach. Zawsze sugerujemy najlepsze rozwiązanie i prezentujemy dokładny plan rekonstrukcji.

Nasze mosty wykonuje specjalistyczne, renomowane laboratorium protetyczne. Są one dokładną imitacją Twoich brakujących zębów. Nie różnią się od nich kształtem ani kolorem. Zabiegi najczęściej wykonujemy pod mikroskopem lub przy użyciu lup powiększających. Szanując Twój komfort i czas, ilość wizyt ograniczamy do absolutnego minimum. Efektem naszej pracy jest porcelanowy most, który niczym nie różni się od Twoich naturalnych zębów. Teraz możesz wreszcie uśmiechnąć się szeroko. Ten prosty zabieg całkowicie zmienia komfort życia, więc zdecyduj się na niego czym prędzej. Naprawdę warto.

 

Dlaczego warto wykonać mosty porcelanowy w SOBOTA House of Dentistry:

  • Most porcelanowy będzie wyglądać i funkcjonować jak naturalny ząb
  • Precyzyjnie dobierzemy kolor
  • Most wykonujemy z materiałów najwyższej jakości przez co są bardzo trwałe i wytrzymałe
  • W zależności od rodzaju filarów, mosty mogą być oparte na zębach własnych pacjenta lub na implantach

Mosty porcelanowe wykonane dla naszych Pacjentów

Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem o mostach porcelanowych
UMÓW WIZYTĘ TERAZ