Pacjenci odwiedzający naszą klinikę doskonale wiedzą, że protetyka jest dla nas ostatecznością. Użyjemy wszelkich metod i sposobów, aby zachować naturalne zęby naszych pacjentów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by powróciły do swojej pełnej funkcjonalności. Zdarzają się jednak przypadki, w których protetyka jest jedynym rozwiązaniem. Utracone uzębienie to problem dotyczący zarówno estetyki, jak i zdrowia. Brak zęba nie dość, że utrudnia prawidłowe gryzienie, to z czasem może również doprowadzić do poważnych zaburzeń zgryzu oraz do dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Dlatego też radzimy wszystkim pacjentom, aby nie odwlekali decyzji o odbudowie utraconego zęba i jak najszybciej zajęli się jego rekonstrukcją. Pozwoli to na przywrócenie zębom pięknego i naturalnego wyglądu. Dzięki dobrze wykonanej protezie zębowej nie tylko będziesz czuć się dużo swobodniej, ale również zyska na tym Twoje zdrowie.

Współczesna protetyka daje szeroki wachlarz możliwości uzupełnienia braków w uzębieniu i powrotu do naturalnego rozłożenia sił nacisku w szczęce. Utracone tkanki mogą zostać odbudowane, a miejsce przerwy może zająć naturalnie wyglądająca korona. Jej nowym korzeniem może być implant. Może też zostać osadzona na sąsiadujących zębach. W przypadku braku wszystkich zębów wykonamy doskonale pasującą protezę całkowitą. W naszej klinice dysponujemy skutecznymi metodami rekonstrukcyjnymi. Zastosowanie odpowiedniej z nich zależy od konkretnego przypadku oraz Twoich preferencji.

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie i dokładnie omówią wszystkie etapy Twojego leczenia. Wspólnie podejmiemy decyzję najlepszą z możliwych i zaplanujemy kolejne kroki działania. Mając do dyspozycji wybitnych ekspertów oraz nowoczesny sprzęt i technologie, możemy dać Ci gwarancję pełnego zadowolenia z naszych usług.

Wiemy, jak przywrócić naturalny uśmiech i dawną świetność nawet bardzo wysłużonym zębom. To właśnie za to cenią nas klienci. Do kliniki Sobota House of Dentistry przyjeżdżają pacjenci z całego świata, którzy ufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu i interdyscyplinarnemu podejściu. Ty także możesz umówić się na wizytę – nawet teraz!

Wykonujemy pełen zakres uzupełnień protetycznych:

– protetykę na implantach;
– korony i mosty porcelanowe;
– protezy tradycyjne i kosmetyczne oparte na zatrzaskach.

Zachęcamy do zapoznania się z usługami z zakresu protetyki wykonywanymi w gabinetach SOBOTA House of Dentistry w Poznaniu.

Zabiegi protetyczne

Korony porcelanowe

Mosty porcelanowe

Onlay

Protezy zębowe