Piękne, równe i zdrowe zęby. To jest cel, do którego dążymy, oferując naszym pacjentom profesjonalne leczenie ortodontyczne. Owszem, ten proces wymaga czasu i cierpliwości. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że najczęściej nie to powstrzymuje ludzi przed decyzją o podjęciu leczenia. Największy opór wywołują względy estetyczne. Wiele osób po prostu nie wyobraża sobie noszenia na zębach rzucających się w oczy aparatów korekcyjnych. Dyskomfort z tym związany często bierze górę nad korzyściami, jakie może dać ortodoncja. Szkoda jednak pozbawiać się takiej możliwości. Czas leczenia zgryzu to tylko chwila w porównaniu z resztą życia – z pięknym, zdrowym uśmiechem. Na szczęście mamy teraz skuteczne rozwiązanie, które przekona nawet najbardziej opornych pacjentów.

Dlaczego warto wybrać system ortodontyczny Clear Aligner?

System Clear Aligner to nowoczesna metoda, dzięki której możesz w komfortowy i nieuciążliwy sposób dokonać korekty niewielkich wad zgryzu. Stosując wygodne, przeźroczyste nakładki skutecznie wyrównasz swoje zęby. Nakładki są wykonane z bardzo mocnego, przeźroczystego materiału – bez żadnych elementów metalowych oraz dodatkowych systemów mocowania. Ich użytkowanie jest nieinwazyjne i bardzo komfortowe. W razie potrzeby można je łatwo zdejmować i czyścić, dbając w ten sposób o higienę jamy ustnej.

Jak wyglada leczenie nakładkami Clear Aligner?

Jak zwykle w naszej klinice, każdy proces leczenia poprzedzony jest wnikliwą diagnostyką oraz konsultacją. W ten sposób możemy zaproponować naszym pacjentom najlepsze rozwiązania i dokładnie zaplanować kolejne kroki. Na bazie modeli diagnostycznych tworzony jest schemat zakresu przesunięć zębowych. Raz w miesiącu nasi pacjenci odbierają w naszej klinice komplety nakładek dostosowanych idealnie do poszczególnych faz korekcji. Nakładki Clear Aligner należy nosić przez całą dobę, zdejmując je jedynie podczas posiłków oraz mycia zębów.

Dlaczego warto podjąć leczenie nakładkami Clear Aligner w SOBOTA House of Dentistry

  • Komfortowy proces leczenia ortodontycznego.
  • Estetyczny i naturalny wygląd zębów.
  • Łatwa higiena jamy ustnej.
  • Skuteczny proces korekcji zębów.
  • Bardzo szybkie efekty – widoczne już po około 3 miesiącach.
Umów się na leczenie ortodontyczne nakładkami Clear Aligner
By cieszyć pięknym, zdrowym uśmiechem
UMÓW WIZYTĘ TERAZ