Ortodoncja

Czy rozmawiając czasami z nowo poznaną osobą, zdarza Ci się zerkać z zazdrością na jej równe, pięknie wyglądające zęby? Być może i Tobie marzy się iście hollywoodzki uśmiech? Czy wiesz, że Twój rozmówca prawdopodobnie skorzystał  z ortodoncji, by osiągnąć ten efekt? Wiele osób, które teraz cieszą się zdrowym i symetrycznym uzębieniem, w przeszłości miało wadę zgryzu, która już dawno poszła w zapomnienie. Także  i Ty możesz skorzystać z ortodoncji, by wkrótce cieszyć się równymi i pięknie wyglądającymi zębami.

W klinice Sobota House of Dentistry ortodoncja jest bardzo istotnym obszarem naszej pracy. Prawidłowy i zdrowy zgryz daje nie tylko wielką satysfakcję z pięknych i równo ustawionych zębów. To także Twoja polisa na przyszłość. Ortodoncja ułatwia zachowanie dobrego stanu uzębienia  i radykalnie ogranicza ryzyko powstawania dolegliwości związanych z dysfunkcją szczęki oraz innych schorzeń.

Dzisiaj każdy może mieć piękne, zdrowe i równe zęby. Bez względu na wiek czy też mankamenty zgryzu, które posiada. Wszystko zależy jedynie od Twojej decyzji, a wybór naszej kliniki daje Ci gwarancję pełnego powodzenia dzięki stosowanym przez nas najnowszym i najbardziej skutecznym metodom ortodontycznym dostępnym obecnie na świecie.

W Sobota House of Dentistry bardzo starannie planujemy Twój proces leczenia ortodontycznego. Omawiamy z Tobą jego poszczególne etapy i dokładnie wyjaśniamy wszystkie niuanse związane z daną metodą. Zanim zaczniemy leczenie, przeprowadzamy diagnostykę i sugerujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W naszej klinice stosujemy zarówno aparaty ruchome, jak i aparaty stałe.

Zabieg zakładania aparatu jest całkowicie bezbolesny.  W kolejnych miesiącach umawiamy się z Tobą na cykliczne spotkania w celu jego kontroli i adjustacji. Wielu naszych pacjentów szczerze przyznaje, że dyskomfort związany  z noszeniem aparatu jest dla nich tylko krótką chwilą  w porównaniu z resztą życia, kiedy mogą już cieszyć się równymi i pięknie wyglądającymi zębami.

Dlaczego warto podjąć leczenie w SOBOTA House of Dentistry:

  • Rozwijana od lat specjalizacja naszej kliniki
  • Najlepsza inwestycja w zdrowe i piękne zęby
  • Doświadczony zespół dedykowanych Tobie ekspertów
  • Ortodoncja na najwyższym światowym poziomie
  • Dokładnie zaplanowany plan leczenia
  • Dla pacjentów w każdym wieku