Kontynuowanie leczenia stomatologicznego rozpoczętego w innym gabinecie

 

Jeśli z jakiś z powodów jesteś zmuszony znaleźć nowego stomatologa, ponieważ np. zamknięto gabinet , w którym się leczyłeś albo przeprowadziłeś się do Poznania z innego miasta, u nas w gabinecie jest możliwe kontynuowanie i dokończenie rozpoczętego już leczenia stomatologicznego! Nieważne czy jest to leczenie protetyczne, implantologiczne, ortodontyczne czy po prostu leczenie zachowawcze – zajmiemy się tym. Nasi lekarze chętnie pomogą Tobie.

 

Co jest potrzebne aby zmienić gabinet stomatologiczny?

Aby zmienić gabinet stomatologiczny w celu kontynuowania leczenia nie potrzebujesz żadnych dokumentów. Jednak bardzo pomocne będzie jeśli przyniesiesz ze sobą historię leczenia (dokumentację medyczną) wraz ze zdjęciami rentgenowskimi. Twój poprzedni gabinet ma obowiązek wydania na Twoje życzenie takiej dokumentacji medycznej – wystarczy poprosić o wydanie jej dla Ciebie, nawet bez podawania powodu.

 

Jak wygląda kontynuowanie leczenia stomatologicznego w naszym gabinecie?

Aby móc kontynuować leczenie stomatologiczne w naszym gabinecie konieczne jest umówienie się na konsultację pierwszorazową. Po przeanalizowaniu dokumentacji medycznej i wykonaniu badania, nasz lekarz stomatolog zaproponuje możliwie najlepsze rozwiązania dokończenia leczenia oraz na twoją prośbę przedstawi kosztorys. Na konsultacji będziesz mieć również czas aby zadać pytania, bo po to właśnie jesteśmy – aby Tobie pomóc!

Koszt konsultacji specjalistycznej:  250,-

Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Dlaczego warto leczyć się w naszej klinice stomatologicznej?

  1. W Sobota House of Dentistry zgromadziliśmy zespół najlepszych specjalistów w Polsce.
  2. Wyposażyliśmy gabinety w najnowocześniejszy sprzęt i wdrożyliśmy standardy, którymi szczycą się najbardziej prestiżowe kliniki dentystyczne na świecie.
  3. Skupiamy się kompleksowy i holistycznym leczeniu całej jamy ustnej – to oznacza, że wyleczymy Twój uśmiech od A do Z
  4. Nasza współpraca z Pacjentem  oparta jest na zaufaniu, bezpieczeństwie i pełnym komforcie.