Nowoczesne implanty zębów


Od wieków ludzie mieli do natury ciche pretensje o to, że zęby odrastają tylko raz. Odkąd w stomatologii pojawiły się implanty, marzenia stały się rzeczywistością. Ta technologia jest obecnie tak skuteczna, że magia tak naprawdę przestaje nam być potrzebna.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak miłego jest w przegryzaniu marchewki? Bo nie chodzi tu tylko o sam smak. Twoje zęby są przekaźnikami wielu doznań. Nacisk, drganie, dotyk języka – to wszystko przenoszone jest przez ząb i jego korzeń do Twojej szczęki. Wydawałoby się, że utrata zęba na zawsze pozbawia Cię tych prostych przyjemności. Tak jednak nie jest. Implanty pozwalają nie tylko przywrócić brakujący ząb, ale i odczucia. Dzięki prostej serii zabiegów możesz odzyskać naturalny uśmiech i nadal cieszyć się pełnią doznań. Praktycznie każdy nasz pacjent, który zdecydował się na implant, już po krótkim czasie traktuje go – i czuje – jak własny ząb. Precyzyjnie wykonana, tytanowa śruba zachowuje się dokładnie tak samo, jak korzeń Twojego zęba. Dzięki temu w pełni odczuwasz każdy niuans, każdy smak, każdy pocałunek.

Czym jest implant zęba?

Implant to wykonana z zegarmistrzowską precyzją tytanowa śruba, bardzo dobrze tolerowana przez żywe tkanki Twojego organizmu. Po zrośnięciu się z kością, tytanowy trzon zachowuje się i funkcjonuje dokładnie jak korzeń zdrowego zęba. Dzięki tej przełomowej technologii miliony ludzi na cały świecie może cieszyć się naturalnym uśmiechem i komfortem życia ze zdrowym i silnym uzębieniem. Dobre wykonanie oraz najwyższej jakości komponenty to doskonała inwestycja – na długie lata, często nawet na dekady.

Co to są implanty?

Implant z koroną na implancie
w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu-odbudowujemy-kosc-pod-leczenie-implantologiczne

Szwajcarskie implanty zębów

Pacjenci wybierają naszą klinikę z wielu powodów. Jednak tym nadrzędnym, w którym zawierają się wszystkie inne, jest bez wątpienia zaufanie. W każdy z przeprowadzanych przez nas zabiegów wkładamy maksimum troski i zaangażowania. W jednym miejscu zebraliśmy zespół wybitnych specjalistów. Naturalnym dopełnieniem naszych działań była także selekcja najlepszego systemu implantologicznego. Naszym Pacjentom oferujemy implanty szwajcarskiej firmy Straumann. Są to implanty najwyższej jakości. To dlatego wszczepiane są w ponad 50 krajach na całym świecie.

Co wyróżnia system implantologiczny Straumann?

Szwajcarska firma Straumann na rynku implantologicznym jest od ponad 60 lat. Na całym świecie zostało już wczepionych 14 mln implantów tej firmy, co sprawia, że Straumann jest liderem na tym rynku. Implanty są wykonane z roxolidu, stopu cyrkonu i tytanu, materiału o wiele bardziej wytrzymałego niż sam tytan. Przy dominującej wśród innych implantów powierzchni SLA, Straumann wprowadził jeszcze bardziej udoskonaloną powierzchnię – SLActive. Ma ona znacznie większe zdolności łączenia się implantów zębów z kością. Implanty Roxolid SLActive są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów u których stwierdzono ograniczoną ilość kości lub zalecono natychmiastowe obciążenie.

Uśmiechnij się z implantami. Pięknie i naturalnie!

Cel jest prosty. Sprawić, by w miejscu ubytku pojawił się nowy ząb. Ząb, który natychmiast będziesz odczuwać jak własny. Prowadzi do tego równie prosty proces:

  • Rozpoczynamy od oceny sytuacji klinicznej i niezobowiązującej konsultacji. Za pomocą nowoczesnego tomografu 3D dokładnie sprawdzamy możliwości osadzenia implantu i proponujemy najlepsze rozwiązania.
  • Następnie wykonujemy precyzyjny szablon służący umieszczeniu implantu w optymalnej pozycji. Staramy  się, by cały proces został przeprowadzony w jak najkrótszym czasie.
  • Samo wszczepienie implantu trwa krócej niż założenie zwykłej plomby. Zabieg wykonuje jeden z najlepszych specjalistów w Polsce.
  • Podczas okresu gojenia i integrowania się implantu w miejscu ubytku przedniego zęba pojawia się estetyczna, tymczasowa korona.
  • Ostatnim etapem procesu jest osadzenie estetycznej korony (korona to nie jest implant)
  • Już tego samego dnia możesz zacząć chrupać marchewki.

Swoboda i spontaniczność są silnie związane z tym, jak postrzegasz i czujesz swoje zęby. Dołącz do grona ludzi, którzy potrafią uśmiechać się bez powściągliwości i być w tym w pełni naturalni. W Sobota House of Dentistry oferujemy pełen zakres usług związanych z implantologią zębów. Umów się na wizytę. Przecież szeroki uśmiech jest najpiękniejszym darem, jaki możesz dać sobie i swoim bliskim.

Przykładowe implanty wykonane dla naszych Pacjentów:

Umów się na konsultację
Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Lekarze specjalizujący się w wszczepianiu implantów zębów: