Leczenie kanałowe na jednej wizycie

Leczenie kanałowe pod mikroskopem zwane również leczeniem endodontycznym mikroskopowym wykonuje się w przypadku zapalenia miazgi zęba. Zakażenie mocno unerwionej miazgi może przyczynić się do silnego bólu. Leczenie kanałowe umożliwia usunięcie zakażonej tkanki tym samym ratując ząb przed jego usunięciem. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia współczesnej technologii i mając na uwadze dobro naszych pacjentów, jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet skomplikowane leczenie kanałowe całkowicie bezboleśnie i to podczas jednej wizyty!

Istotą skutecznego leczenia kanałowego jest precyzyjne dotarcie do każdego miejsca korzenia i staranne oczyszczenie go. Priorytetem jest tutaj dokładność. W Sobota House of Dentistry z pomocą przychodzi nam ultranowoczesny sprzęt diagnostyczny. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego mikroskopu oraz innowacyjnych metod radiowizjografii (czyli cyfrowych zdjęć rentgenowskich), nasi eksperci docierają do najgłębszych zakątków zęba, nawet do miejsc trudno dostępnych. Mogą więc sprawnie leczyć także wąskie i zakrzywione kanały, które w innym przypadku prawdopodobnie nie zostałyby tak skutecznie oczyszczone. W ten sposób nasi pacjenci mają pewność, że ich zęby są w pełni wyleczone i w przyszłości nie będzie z nimi żadnych problemów. Nie trzeba dodawać, że tego typu metody są dużo bardziej bezpieczne i o wiele bardziej przyjazne dla organizmu.

Leczenie kanałowe na najwyższym poziomie!

W leczeniu kanałowym niezwykle istotne jest sterylne środowisko pracy. To dlatego naszym standardem jest stosowanie koferdamu ‒ specjalnego materiału izolującego, wykonanego z lateksowej gumy. Dzięki niemu ząb, na którym pracujemy, jest odseparowany od śliny i znajdujących się w niej bakterii. Dla pacjenta zabieg z wykorzystaniem tej metody jest dużo bardziej komfortowy. Podczas jednej wizyty wyleczymy Twój ząb, który przysparzał Ci tylu problemów. Dzięki stosowanym przez nas metodom szybko i całkowicie bezboleśnie przywrócimy go do zdrowia i pełnej funkcjonalności.

Również dzięki wykonywanym na bieżąco zdjęciom rentgenowskim oraz elektronicznym pomiarom endometrem możemy systematycznie sprawdzać stopień oczyszczenia zęba i informować Cię o postępie naszych prac. Komfort, który daje Ci nasze komputerowe znieczulenie, sprawia, że zabieg przebiega w spokojnej i niestresującej atmosferze. Okazuje się, że leczenie kanałowe, które było kiedyś zmorą wszystkich pacjentów, teraz może być wykonane szybko, sprawnie, a co najważniejsze – bardzo skutecznie.

Dlaczego warto wykonać leczenie kanałowe w SOBOTA House of Dentistry:

  • Użycie mikroskopu daje pewność skutecznego leczenia
  • Zdjęcie RTG na miejscu
  • Nawet skomplikowany zabieg wykonujemy na jednej wizycie
  • Stosujemy najnowsze metody dostępne obecnie na świecie
Umów się na leczenie kanałowe pod mikroskopem
By jak najszybciej uratować ząb
UMÓW WIZYTĘ TERAZ