Chciałabym ogromnie podziękować Panu Michałowi. Pierwszy i jedyny lekarz dentysta który dokonał dla mnie almost cudu. Ponad rok temu w bardzo krótkim czasie podjął sie leczenia wielu moich zębów które wymagały wiele pracy. 14 miesięcy minęło i wszystko jest ok. Doceniam Pana fachowość i umiejętności. Chciałabym być zawsze pod taką opieką. Dziękuję serdecznie!!

<center>Kasia Giera</center>

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Leczyłem swoje zęby u kilku innych stomatologów i kończyło to się z różnym skutkiem natomiast teraz wiem że powinienem tu trafić od samego początku.

<center>M. Piwowarska</center>

Znakomita obsługa i pełen profesjonalizm! Szczerze polecam! Bedąc pod opieką Pani Doktor jestem spokojny o swój uśmiech!

<center>Maciej Kasper</center>

Leczę się u niej od wielu lat i przez ten czas mogłam obserwować, jak wiele zmieniło się w stomatologii, pani doktor jest osobą bardo młoda duchem i umysłem, naprawdę chłonie te wszystkie nowinki stomatologiczne, zna się na leczeniu zębów, wykonała u mnie wiele zabiegów, dzięki niej mam zdrowy, ładny uśmiech, mam nadzieje, ze moja opinia zachęci kogoś do skorzystania z jej usług stomatologicznych, naprawdę warto.

<center>Izabela</center>

Pani Hanna Sobota to świetny specjalista, chodziłam do niej na leczenie kanałowe, mam słabe zęby i taki rodzaj próchnicy, że go nie widać, ani nie boli, więc jak poszłam, to okazywało się, ze kanał do leczenia, pani doktor stosuje najnowsze metody, wiec można to zrobić w jedne dzień, super. jest prawdziwym fachowcem, potrafi połączyć swoje doświadczenie z nowościami stomatologicznym, warta polecenia!

<center>Halszka</center>

Po około 40 latach problemow z zębami i dentystami, doktor Sobota wyprowadziła mnie na lśniąca prosta. Z pewnością w Poznaniu są inni dobrzy lekarze, ale takiej klasy, profesjonalizmu i zaangażowania w jednym nie spotkałam nigdy przedtem. Doktor Sobota myśli nie tylko o zdrowiu pacjenta, ale tez o jego urodzie, co wcale nie jest oczywiste. Absolutnie polecam!

<center>Barbara</center>

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam(a było ich kilkunastu)Profesjonalizm, wysoki poziom usług. Zdecydowanie polecam!!!

<center>Maria R.</center>

Podobało mi się u niej leczenie kanałów, odbyło się na jednej wizycie! i w znieczuleniu, także prawnie nic mnie nie bolało. liczy się dla niej komfort pacjenta, zapewnia mu indywidualne podejście i potrafi zadbać o to, aby pacjent czul się dobrze w trakcie nawet najbardziej nieprzyjemnych momentów leczenia.

<center>Bonita</center>

Witam, korzystałam z tego gabinetu z polecenia lekarza prowadzącego ,maiłam ząb do leczenia kanałowego – trudny przypadek – złamane narzędzie i tylko mikroskop mógł pomóc. Rzetelne podejście lekarki, wytłumaczenie leczenia, sympatyczna obsługa asystentek to wszystko robi wrażenie. Po mimo ceny za całe leczenie-nie jest tanie to i tak warto ,niż mieć dziurę po zębie. Polecam!

<center>Anna</center>