Stomatologiczna maszyna czasu

Często żartujemy z naszymi pacjentami, że stosowana u nas innowacyjna technologia Digital Smile Design umożliwia im spojrzenie w przyszłość. Wspólnie ze specjalistami mogą oni zaprojektować i zwizualizować swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu stomatologii estetycznej. Możliwość zobaczenia końcowego efektu jeszcze przed rozpoczęciem leczenia zdejmuje z Ciebie ciężar poczucia niepewności i niepokoju związanego z leczeniem. Możesz też dokładnie poinstruować nas, czego oczekujesz, a my wymodelujemy Twój nowy uśmiech tak, aby w pełni odzwierciedlał Twoje wyobrażenia.

Wizualizujemy Twój nowy uśmiech

DSD to nowoczesna technologia, stosowana obecnie  w najlepszych klinikach na świecie. Polecamy ją każdemu, kto odkłada decyzję o zmianie wyglądu swoich zębów z uwagi na obawy o to, jak będzie wyglądał końcowy efekt tych zabiegów. Sprzęt oraz oprogramowanie, które wykorzystujemy, umożliwiają bardzo precyzyjną i realistyczną symulację. Można powiedzieć, że uzyskany dzięki tej technologii efekt będzie w pełni oddawał to, co zobaczysz, gdy uśmiechniesz się do lustra już po wykonanym zabiegu.

Etapy projektowania uśmiechu metodą DSD:

  1. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy profesjonalną sesję fotograficzną. Równocześnie przeprowadzamy rozmowę w celu uzyskania szczegółowych informacji  o tym, jak chciałbyś, by wyglądał Twój nowy uśmiech. Na podstawie zdjęć oraz uzyskanych informacji tworzymy wstępną, komputerową symulację. Po jej akceptacji opracowujemy szczegółowy plan leczenia.
  1. Za pomocą programu komputerowego doprecyzowujemy szczegóły i starannie wyznaczamy symetrię oraz proporcje trójwymiarowego modelu.
  1. Zdjęcia oraz komputerowa symulacja wędrują następnie do naszego laboratorium. Tam wykonujemy z wosku model zębów oraz sylikonowy wycisk. Kolejny etap to wykonanie z płynnego kompozytu makiety zębów.
  1. Podczas drugiej wizyty, płytki symulacyjne nakładane są na Twoje zęby. W ten sposób możesz na własne oczy zobaczyć, jak będzie wyglądać Twój uśmiech po zakończonym leczeniu. Na tym etapie możesz sprawdzić, czy nowy uśmiech komponuje się dobrze z Twoją twarzą, z kształtem, a nawet kolorem ust. Tego dnia wykonujemy serię zdjęć, które potem możesz wziąć ze sobą do domu. To także czas na konsultacje i szczegółowe zaplanowanie kolejnych kroków leczenia. W tym momencie masz już wszelkie informacje potrzebne do podjęcia ostatecznej decyzji.

Dlaczego warto:

  1. Już przed rozpoczęciem leczenia wiesz, jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech.
  2. Możliwość konsultowania zmian na realistycznym modelu.
  3. Nowoczesna technologia stosowana w najlepszych światowych klinikach.
  4. Masz czas, by zaprzyjaźnić się ze swoim nowym uśmiechem.
Umów się na wizytę
By zobaczyć jaki możesz mieć uśmiech!
UMÓW WIZYTĘ TERAZ