Chirurgia stomatologiczna

Najczęściej wizyta u dentysty wiąże się z założeniem nowego wypełnienia lub wykonaniem zabiegu związanego z estetyką zębów. Czasem jednak konieczna jest nieco większa ingerencja. Bywają nagłe sytuacje lub przewlekłe schorzenia, które kwalifikują się do wykonania zabiegu chirurgicznego. W takich przypadkach, aby Ci pomóc, nasi stomatolodzy mają do swojej dyspozycji szeroki zakres metod i wspierających je technologii. Najczęstszym zabiegiem chirurgii stomatologicznej jest oczywiście ekstrakcja zęba. W klinice Sobota House of Dentistry wykonujemy również:

  • chirurgiczne usuwanie zatrzymanych ósemek,
  • odbudowę kości i podniesienie dna zatoki szczękowej przed zabiegiem implantologii,
  • zabiegi plastyczne na kości i tkankach miękkich,
  • resekcję wierzchołków korzeni,
  • oraz wiele innych zabiegów stosowanych w zależności od potrzeb i konkretnych przypadków.

Podczas konsultacji w naszej klinice wykonujemy dokładne badania oraz przeprowadzamy specjalistyczną diagnostykę. Lekarz, po zapoznaniu się z sytuacją, szczegółowo informuje pacjenta o jego stanie zdrowia i wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba, proponuje odpowiedni plan działania. Wiedza i doświadczenie, posiadane przez nasz zespół, są gwarancją rzetelnej diagnozy i znalezienia najlepszego rozwiązania.

Sobota House of Dentistry to jedna z najlepiej wyposażonych klinik dentystycznych w Polsce. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki rentgenowskiej, specjalistyczne mikroskopy oraz kamery, które pozwalają nam z powodzeniem wykonywać nawet bardzo precyzyjne zabiegi.

Choć termin chirurgia stomatologiczna może brzmieć nieco niepokojąco – tego typu zabiegi są zazwyczaj mało kłopotliwe. Wykonujemy je w komputerowym znieczuleniu, dbając o Twój komfort i dobre samopoczucie. Priorytetem jest dla nas Twój spokój i pełne bezpieczeństwo. Wiedząc, że zajmują się Tobą najlepsi specjaliści w Polsce, możesz zrobić tylko jedno – zaufać nam i spokojnie się zrelaksować.

Usuwanie zębów

doswiadczony-chirurg-bezbolesnie-wyrywa-zeby-w-gabinecie-stomatologiczym-w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu

Odbudowa kości